Prijateljstwo..nesto najljepshe!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljstwo..nesto najljepshe!!!

Prijateljstvo je zvijezda koja život krasi, a uspomena je cuva da se ne ugasi
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Plavusino pismo sinu xD

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
I Kn0w y wanT Me..<3
Admin
Admin
I Kn0w y wanT Me..<3


Broj poruka : 305
Datum upisa : 13.05.2009
Godina : 29

Plavusino pismo sinu xD Empty
PočaljiNaslov: Plavusino pismo sinu xD   Plavusino pismo sinu xD EmptyČet Maj 21, 2009 1:15 pm

Dragi sine,

Pišem ti ovo pismo, kako bi znao da ti pišem. Ako dobiješ ovo pismo, znaèi da je dobro stiglo. Ako ga ne primiš, javi mi, tako da ti ga ponovo pošaljem. Pišem sporo, jer znam da sporo èitaš.

Neki dan je tvoj otac proèitao u novinama da se, po statistikama, veæina saobraæajnih nezgoda dogaða 1km od kuæe, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuæe. Kuæa je prelepa, imamo èak i veš mašinu, ali ne znam da li radi. Juèe sam stavila veš da se pere, povukla vodu i veša više nije bilo...
Ovde vreme i nije tako loše. Prošle nedelje samo je dva puta padala kiša - prvi put je trajalo 3 dana, a sledeæi put 4.

U vezi one jakne koju si želeo, tvoj ujak Pjer mi je rekao da, ako ti je budemo slali, da skinemo dugmad, pošto su dosta teška, jer to bi više koštalo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u džep.

Napokon smo sahranili tvoga deda: pronašli smo njegovo telo kada smo èistili kuæu. Bio je u ormaru od onog dana kada je pobedio, dok smo se igrali skrivaca.

Pre nekoliko dana eksplodirala je boca plina u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor: koji osecaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo prvi put izašli napolje zajedno.

Pošto veæ spominjem tvoga oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... održava travnjak.

Tvoja sestra Julia, znaš ona koja se udala za svog muža... napokon je rodila! Ne znamo još pol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak... ako bude curica, tvoja sestra æe je zvati po meni... Èini mi se malo èudno da svoju æerku zove "mama".

Tvoj roðak Pol se oženio... po celi dan se moli pred ženom, jer je devica. I da znaš da više ne viðamo tvoga ujaka Isidora, onoga koji je umro prošle godine...
A da ne govorim o tvom bratu Žanu... on je grozan... zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali kljuèevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila.
Katastrofa!!!
Dobro sine, neæu ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovde pre nas živela, uzela je kuæni broj sa zida i ponela ga sa sobom.

Ako vidiš Margarit, pozdravi je, a ako je ne vidiš nemoj joj ništa govoriti.


Mama koja te voli.


PS: Htela sam ti poslati nešto para, ali sam veæ zatvorila kovertu.
Nazad na vrh Ići dole
http://friends4ewer.forum.st
**Elena**
Neznas Sta je Prijateljstwo!
Neznas Sta je Prijateljstwo!
**Elena**


Broj poruka : 61
Datum upisa : 14.05.2009

Plavusino pismo sinu xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Plavusino pismo sinu xD   Plavusino pismo sinu xD EmptyPet Maj 22, 2009 12:33 am

heh!!!!! dobra fora!!!!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
.milica i mina. <3
Neznas Sta je Prijateljstwo!
Neznas Sta je Prijateljstwo!
.milica i mina. <3


Broj poruka : 80
Datum upisa : 21.05.2009
Godina : 27
Lokacija : In heart my bff.

Plavusino pismo sinu xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Plavusino pismo sinu xD   Plavusino pismo sinu xD EmptySub Maj 23, 2009 12:26 pm

Haha,znam ovu foru. Extraa.
Nazad na vrh Ići dole
~mrkvili~princess~
Admin
Admin
~mrkvili~princess~


Broj poruka : 160
Datum upisa : 17.05.2009
Godina : 33
Lokacija : Becej zauvek :)

Plavusino pismo sinu xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Plavusino pismo sinu xD   Plavusino pismo sinu xD EmptySub Maj 23, 2009 1:54 pm

Extraaaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Plavusino pismo sinu xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Plavusino pismo sinu xD   Plavusino pismo sinu xD Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Plavusino pismo sinu xD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prijateljstwo..nesto najljepshe!!! :: Forum OFF :: Swega & Swacega :: $$Raznoo$$-
Skoči na: